ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE

w roku szkolnym 2019/2020

 

RODZAJ ZAJĘĆ

KLASA

TERMIN

PROWADZĄCY

„Przygoda z kodowaniem i programowaniem”

I

wtorek

11:50 – 12:35

Tamara Dolata

Koło teatralne

II a

wtorek

11:50 – 12:35

Justyna Michalak

„Buduję, koduję, programuję”

II b

piątek, sala 43

11:50 – 13:30

Elżbieta Krawczyk

Przygoda z Bąblem - zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

II b

poniedziałek

11:50 – 12:35

Elżbieta Krawczyk

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

II a, II b

poniedziałek

12:45 – 13:30

Elżbieta Krawczyk

Koło ortograficzne

III a

poniedziałek, sala 44

8:00 – 8:45

Ewa Słowińska

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

III a

czwartek, sala 44

11:50 – 12:35

Ewa Słowińska

Zajęcia sportowe

III a

poniedziałek

12:45 – 13:30

Magdalena Kwaśniewska

Zajęcia wokalne

I - III

środa

12:45 – 13:30

Tamara Dolata

Gimnastyka korekcyjna

I - III

czwartek

11:50 – 12:35

Lidia Kopczyńska

Konsultacje z języka angielskiego. Przygotowanie do konkursów.

II - III

środa/czwartek (naprzemiennie)

12:45 – 13:30

Magdalena Mikuła - Szweda

Akademia bilardowa

I - III

wtorek 15:30 – 17:00

czwartek 16:00– 17:00

Jakub Wojciechowski

środa 12:45 – 13:30

czwartek 11:50- 12:35

Liliana Wojciechowska

Zajęcia bilardowe

WSZYSTKIE

poniedziałek,

wtorek, środa,

17:00 – 19:00

Jakub Wojciechowski

 


 

wybieram te zajęcia, które pomagaja mi w nauce

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE W GRUPIE WIEKOWEJ IV-VIII

w roku szkolnym 2019/2020

RODZAJ ZAJĘĆ

KLASA

TERMIN

PROWADZĄCY

Zespół wyrównawczy z języka polskiego

VI

wtorek, sala 25

14:35 – 15:20

Arleta Jakubowska

Zespół wyrównawczy z języka polskiego

VII, VIIIb

czwartek, sala 25
14:35 – 15:20

Zespół wyrównawczy z języka polskiego

IV / V

środa, sala 32

13:40 – 14:25

Jolanta Szywalska

Koło polonistyczne

Va, VII, VIIIb

wtorek

14:35 – 15:20

Koło teatralne

w zależności od potrzeb szkoły

 

Konsultacje indywidualne z języka angielskiego

V, VI

poniedziałek, sala 23

15:45 – 16:30

Marta Bortko

Zajęcia rozwijające znajomość języka angielskiego

VII

wtorek, sala 23

15:45 – 16:30

Zajęcia rozwijające znajomość języka angielskiego

VIII

piątek, sala 23

13:40 – 14:25

Konsultacje z języka angielskiego.

Przygotowanie do konkursów.

IV - VII

środa/czwartek (naprzemiennie)

12:45 – 13:30

Magdalena Mikuła - Szweda

Zajęcia rozwijające znajomość języka angielskiego

VIIIb

czwartek, sala 36

13:40 – 14:25

Weronika Trawińska

 

 

Zajęcia rozwijające „Przyroda moją pasją”

IV, V

poniedziałek, sala 34 14:35 – 15:20

Elżbieta Baran - Lubawa

Konsultacje biologiczne z uczniem zdolnym

VII, VIII

poniedziałek, sala 34

16:25 – 17:10

 

Konsultacje fizyczno - chemiczne

VII - VIII

poniedziałek, sala 19 7:30 – 8:00

Małgorzata Kuc

 

Poznaj świat – koło geograficzne

V

czwartek, sala 30

12:45 – 13:30

Barbara Mróz - Lampka

Koło geograficzne

VI

środa, sala 30

14:35 – 15:20

Zajęcia rozwijające z geografii

VIIIb

poniedziałek, sala 30

14:35 – 15:20

 

Konsultacje informatyczne

IV - VIII

czwartek

11:30 – 12:30

Marcin Smutek

 

Zajęcia wokalne

IV - V

wtorek, sala 45
13:40 – 14:25

Tamara Dolata

Zajęcia wokalne

Barcin/Piechcin

środa, MDK Barcin

16:15 – 17:45

Marcin Niesyn

 

 

Zespół wyrównawczy z matematyki

IV

poniedziałek, sala 31

12:45 – 13:30

Klaudia Jóźwiak

Zespół wyrównawczy z matematyki

V

poniedziałek, sala 31

13:40 – 14:25

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
z matematyki

VI

wtorek, sala 24
13:40 – 14:25

Jolanta Słomowicz

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
z matematyki

VII, VIIIb

wtorek, sala 24
14:35 – 15:20

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne
z matematyki

VIIIa

piątek, świetlica
 13:40 – 14:25

Koło matematyczne

VI

poniedziałek, sala 24 15:35 – 16:20

 

Koło Misyjno – Biblijne.

Przygotowanie do konkursów.

IV - VI

czwartek

13:40 – 14:25

Sławomir Zelek

 

Koło biblioteczne

V, VI

wtorek

13:40 – 14:25

Beata Świtek

 

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się

IV - V

poniedziałek

13:40 – 14:25

Elżbieta Krawczyk

Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się

VII

środa 15:30 – 16:15

Elżbieta Krawczyk

 

 

Zajęcia sportowe dla dziewcząt - SKS

IV - VIII

poniedziałek

16:30 – 17:30

Lidia Kopczyńska

Zajęcia sportowe dla dziewcząt - SKS

IV - VIII

piątek

13:30 – 14:30

Magdalena Kwaśniewska

Zajęcia sportowe dla chłopców

IV - V

wtorek

13:40 – 14:25

Ewa Pęziak

Zajęcia sportowe dla chłopców

VI - VII

czwartek
14:35 – 15:20

Jakub Pęziak

 

Akademia bilardowa

IV

środa 12:45 – 13:30

czwartek 11:50 - 12:35

Liliana Wojciechowska

Akademia bilardowa

IV - VI

wtorek 15:30 – 17:00

czwartek 16:00– 17:00

Jakub Wojciechowski

Zajęcia bilardowe

WSZYSTKIE

poniedziałek,

wtorek, środa,

17:00 – 19:00

Jakub Wojciechowski

 

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Piechcinie
ul. 11 Listopada 5
88-192 Piechcin
telefon: +48 52 383 73 39; fax +48 52 38 37 229
e-mail: sekretariat_zps1@vp.pl